Penny Board Nickel 27" "Fire and Ice"
Опис і переваги Пенниборда "Fire and Ice" :
- торгова марка "Nickel";
- міцний пластик в основі дошки - добротність і легкість;
- антиковзка поверхня - стійкість, безпека і відмінне зчеплення;
- оптимальні габарити: 70 на 19 див.;
- міцна металева підвіска і надійні підшипники ABEC-7 - добре витримують навантаження;
- чорні світяться світяться PU-колеса з поліуретану;
- гранична навантаження - 90 кг.;
- стильна забарвлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Жорсткість коліс | 78А |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Підшипник | ABEC-9 |
| Стан | Новий |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Penny |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал деки | Карбон-пласт |
| Матеріал коліс | поліуретан PU - Super High Rebound |
| Тип | Пениборд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴







