Оригінальний пенниборд Nickel 27" "Spice"
стане відмінним снарядом для чудових міських "покатушок". Підходить як дорослим, так і підліткам.

Опис і переваги Fish Nickel 27" Blue:
- торгова марка "Nickel";
- рівень жорсткості коліс – 78А;
- міцний пластик в основі дошки - добротність і легкість;
- анти-ковзна поверхня - стійкість, безпека і відмінне зчеплення;
- оптимальні габарити: 70 на 19 див.;
- міцна металева підвіска (фірмовий логотип на підвісці) та оригінальні підшипники ABEC-7;
- сині світяться PU-колеса з поліуретану;
- гранична навантаження - 90 кг.;
- стильна забарвлення - синій космос.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Жорсткість коліс | 78А |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Підшипник | ABEC-9 |
| Стан | Новий |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Колір | Синій |
| Виробник | Penny |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал деки | Карбон-пласт |
| Матеріал коліс | поліуретан PU - Super High Rebound |
| Тип | Пениборд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴









