Велосипед 24 дюйми. Алюмінієвий. Shimano. Салатовий. Дискові гальма. Shark 2401
Велосипед 24 дюйми, Рама 15". Алюмінієвий. SHIMANO. Салатовий. Дискові гальма. На рост от 120 до 150см Shark 2401
Виробник: Shark Bike
Рама: Алюмінієва (15")
Педалі: металеві
Задний переключатель: SHIMANO
Ручки перемикання: SHIMANO
Передній перекидання: SIMANO
Ланцюг: KMC FFC-Z51
Гальма: дискові
Ободи: алюмінієві
Спиці: нержавіюча сталь
Покришки: 24х2.125
Додатково: підніжка, катафоти
Вага: 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopRider |
| Стать | Унісекс |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 15" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | підлітковий |
| Тип велосипеда | Двоколісний |
| Задні гальма | Дисковий |
| Матеріал виготовлення рами | Високоякісний алюміній |
| Передні гальма | Дисковий |
| Зріст велосипедиста | 130-160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 180 ₴












