

Дитячий надувний ігровий центр Intex 57144 "КОНФЕТНЕ ВЕСЕЛЬЕ, 1,70x1,68x1,22м
- Немає в наявності
- Код: 57144
+380 (95) 766-68-39
Viber, Telegram-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця Вихідний Субота 10:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (95) 766-68-39Viber, TelegramМенеджер з продажуВул. Зоопаркова 12, Одеса, Україна+380957666839
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Новинка 2023г
ІГРОВИЙ ЦЕНТР "КОНФЕТНЕ ВЕСЕЛІ"
- Розміри 1,70 м x 1,68 м x 1,22 м у надутому стані
- Посадковий килимок для додаткового прокладання
- Містить водну гірку, розпилювач, рейки для м'ячів, гру для метання м'ячів 6 м'ячів
- Місткість на висоті 6 дюймів (15 см) від стіни: 44 галони (165 л)
- Вініл 11ga (0,28 мм)
- Зливний корок
- Ремонтна латочка
- Коробка з полицею
- Максимальна вага 120 фунтів (54 кг)

Intex 57144, дитячий надувний центр басейн CANDY FUN, 1,70 м x 1,68 м x 1,22 м купити за найкращою ціною в мукачево, Києві, Харкові, Дніпрі, Львіві, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Дуже добре!
Детальний опис, характеристики: Intex 57144
Характеристики
| Довжина: | 170 см |
| Ширина | 168 см |
| Висота | 122 см |
| Інформація | (ДxШxВ) 170 x 168 x 122см |
| Вага | 4,6 кг |
| Вік дитини | 2+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Максимальне навантаження | 54 кг |
| Матеріал | вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 165 л |
| Виробник | Intex |
| Серія | CANDY FUN PLAY CENTER |
| Зливний клапан | є |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | CANDY FUN CENTER |
| Товщина матеріалу | 0,28 мм |
| Паковання | картонна коробка |
| Колір | блакитний |


