
| ГРУПА | III-III (9-36кг) | + |
| ТИП | 2в1 (автокрісло / бустер) | + |
| СПОСІБ УСТАНОВКИ | особою по ходу руху | + |
| РЕМІНЬ БЕЗПЕКИ | 5-ти точковий | + |
| Підголівник | регульований | + |
| кол-во положень | 9 | |
| БУСТЕР | 47см / 26см / 40см | |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР | ширина висота Глибина | 47см / min66см-max79см / 40см |
| КОРОБКА 2шт (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 8,8кг / 7,6кг / 46-44-79см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Способ установки | Лицом вперед |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Производитель | Bambi |
| Цвет | Серый |
| Бустер | Да |
| Подголовник | Регулируемый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 46 см |
| Высота | 79 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 650 ₴











