
| ТИП | 2в1 (батьківська ручка) | + |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР: | ||
| довжина з батьківською ручкою | 89,5см | |
| довжина машини | 68см | |
| ширина машини | 28см | |
| ширина з підставками для ніг | 44см | |
| висота до спинки | 51см | |
| висота до батьківської ручки | 90см | |
| висота до керма | 38см | |
| ВИСОТА ВІД СТАТІ ДО СИДІННЯ | 24см | |
| ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ | 15см | |
| МУЗИКА | 6 мелодій | |
| ЗВУК | сигнал | |
| СВІТЛО | передні фари | + |
| БАТ-КІ | 2АА (в комплект не входять) | |
| Багажник під сидінням | + | |
| батьківська ручка | да / підсклянник | |
| КОЛЕСА: | ||
| розмір, см | 14,5 см | |
| пластик / EVA | пластик |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 28 см |
| Высота | 41 см |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Каталка-толокар |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴







