Модний Penny Board "British item" з чорними світяться колесами - прекрасний вибір для стильної молоді, яка шукає оригінальне забарвлення.
Опис:
-виріб торгової марки "Penny Board";
-високоміцний карбон-пласт в основі деки: легкість і довговічність;
-компактний і місткий розмір дошки: 57 х 15 см, товщина 11 мм;
-візерунковий малюнок з антиковзаючим ефектом;
- логотип Penny на деці.
-міцна металева підвіска;
-високоякісні підшипники ABEC-9;
- світяться колеса з поліуретану (PU) -безшумність і маневреність;
-рівень жорсткості коліс – 84А;
-межа навантаження - 75 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Жорсткість коліс | 78А |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Підшипник | ABEC-9 |
| Стан | Новий |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Виробник | Penny |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал деки | Карбон-пласт |
| Матеріал коліс | поліуретан PU - Super High Rebound |
| Тип | Пениборд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴








