Детский надувной игровой центр Intex 57154. "Мой сад", с горкой, душем, мячиками и игрушкам.
2 490 ₴
- В наличии
- Код: 57154
Надувний ігровий центр Мій сад з гіркою і розпилювачем складається з двох роздільних басейнів. Надувна гірка змочується водою через бризкання для кращого ковзання.
Під гіркою прикріплена надувна подушка для безпечного спуску. Комплект містить: 2 надувні гриби, 4 метелики та 3 м'ячі.

Ігровий центр "Мій сад" Intex 57154 із садовим дизайном – справжній водний рай для вашої дачної ділянки! Веселий майданчик - це набагато більше, ніж просто надувний басейн. Два басейни, гра в м'яч, бризки води та ще водна гірка. Через гірку ви переходите з однієї ванни в іншу. Басейн підходить для найменших дітей.
Для ще більшого задоволення від води можна підключити шланг до басейну так, щоб невеликі бризки води почали розпорошуватися з веселки. Крім того, в ігровому центрі передбачено кілька розваг, таких як метання м'яча (включаючи 3 ігрові м'ячі) та надувні метелики, та гриби.
Переваги:
- Басейн оснащений зливною пробкою, що дозволяє воді легко та швидко тікати після використання
- Матеріал ігрового басейну вініл високої якості легко справляється з активними іграми дітей
- Надувна гірка змочується водою через бризкалки для кращого ковзання
- Під гіркою прикріплена надувна подушка для безпечного спуску
- Басейн підходить для самих маленьких дітей
- У комплекті йде 2 надувні гриби, 4 метелики та 3 м'ячі

Характеристики:
- Тип товару: Ігровий центр надувний Мій сад
- max навантаження 81кг
- Розмір: 290*180*13см -104см (випукла частина)
- Вага: 6,1 кг
- Вік дитини: від 2 років
- Дно: ненадувне
- Матеріал: вініл
- Насос: електричний, ручний, ножний.
- Об'єм води: 450 л
- Зливний клапан: є
- Товщина матеріалу: 0,30 мм
Комплектація:
- Ігровий центр надувний Мій сад
- Заводська упаковка
Увага! Заводська упаковка та відтінок товару можуть бути змінені виробником без попередження!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Максимальный вес | 81 кг |
| Материал | Винил |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 13 мм |
| Вес | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 48 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 13 мм |
- Цена: 2 490 ₴









