| ТИП: | прогулянкова коляска-книжка; |
| всесезонна; | |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК: | від народження до 3-х років; |
| РЕКОМЕНДОВАНЕ НАВАНТАЖЕННЯ: | до 15 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | сталь; |
| ТКАНИНА: | льон; |
| густина 300 D; | |
| водовідштовхувальне просочення; | |
| КАПЮШОН: | глибокий, що опускається до бампера; |
| глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки; | |
| задня частина каптуру відстібається для кращої вентиляції у спекотний період; | |
| кишеню для дрібниць; | |
| оглядове вікно; | |
| висота 113см; | |
| СПИНКА: | 3 положення; |
| положення регулюються натисканням кнопки; | |
| кут нахилу 110 ° -171 °; | |
| ПІДНІЖКА: | регульована; |
| 3 положення; | |
| з екошкіри; | |
| ЗАХИСТ: | 5-ти точкові ремені безпеки; |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| знімний бампер, екошкіра; | |
| КОЛЕСА: | EVA; |
| на підшипниках; | |
| передніх коліс 17,8 см; | |
| задніх коліс 24,1 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 54,5 см; | |
| амортизатори передніх та задніх коліс; | |
| швидке знімання передніх і задніх коліс; | |
| передні колеса поворотні із фіксацією; | |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА: | нерегульована, висота від підлоги 104 см, екошкіра; |
| ГАЛЬМО: | спарене; |
| на задніх колесах; | |
| БАГАЖНИЙ КОШИК: | витримує навантаження до 3 кг; |
| з доступом у лежачому положенні; | |
| В КОМПЛЕКТІ: | чохол на ніжки; |
| РОЗМІР КОЛЯСКИ (ДхШхВ): | у розкладеному вигляді: 89*54,5*113 см; |
| у складеному вигляді: 85,5*54,5*29 см; | |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ: | довжина 80 см/ширина 35 см/глибина сидіння 21 см; |
| ВАГА БРУТТО: | 10,4 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 46*19*79 см; |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | El Camino |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 20 кг |
| Цвет | Фиолетовый |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Перекидная ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип передних колес | Двойные поворотные |
Информация для заказа
- Цена: 4 228 ₴












